Strona domowa BIP

Przedstawiamy naszych klientów

Zohra Sp. z o.o.

telefon: +48 533 012 778
e-mail: biuro@zohra.pl
www: www.zohra.pl

ilustracja

Jesteśmy firmą zajmującą się bezpośrednim importem towarów z Chin. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów, m.in. zegarki, biżuterię, gadżety, torebki damskie oraz inne artykuły z galanterii damskiej i męskiej. Z naszą ofertą i cenami mogą się Państwo zapoznać w każdej chwili na naszej stronie internetowej: www.zohra.pl.

Towar znajdujący się w naszej aktualnej ofercie jest dostępny od zaraz. Dla produktów zamawianych na specjalne życzenie klienta (niedostępnych w magazynie) możemy zaproponować wyjątkowo szybką dostawę w ciągu 5-7 dni roboczych. Na podstawie zdjęcia jesteśmy w stanie sprowadzić każdy towar, na przygotowanie tego typu oferty potrzebujemy 2-3 dni robocze, po upływie tego czasu przedstawiamy klientowi komplet informacji dotyczący tego typu współpracy.

Przywiązujemy niezwykle dużo uwagi do rozwoju naszej firmy, aby sprostać nowym wymaganiom stawianym przez naszych klientów. Jesteśmy świetnie zgranym zespołem kreatywnych ludzi, dzięki czemu nasza wydajność i standardy są na najwyższym poziomie.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą, gwarantując zadowolenie, niskie ceny oraz fachową obsługę.

Szybki kontakt

Sondaż opinii

Nowa strona

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

Wynik głosowania:

12%
88%
 
Zwykła strona. Poprzednia była lepsza.
 
Tak. Jest bardzo funkcjonalna.