Strona domowa BIP

Przetargi

utworzony

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia

Adaptacja pierwszego piętra budynku biurowego przy ul. Place Grunwaldzki 8-10 na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.

więcej
utworzony

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W zakresie wykonania prac remontowo-budowlanych i elektroinstalacyjnych na potrzeby projektu „Adaptacja pierwszego piętra budynku biurowego przy ul. Plac grunwaldzki 8-10, na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.” w Centrum Biurowym Plac Grunwaldzki S.A.

więcej
utworzony

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W zakresie zaprojektowania i wykonania instalacji elektroenergetycznej na potrzeby projektu „Adaptacja pierwszego piętra budynku biurowego przy ul. Plac grunwaldzki 8-10, na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.” w Centrum Biurowym Plac Grunwaldzki S.A.

więcej
utworzony

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W zakresie wykonania sieci informatycznej, telefonicznej oraz przeniesienia centrali telefonicznej na potrzeby projektu „Adaptacja pierwszego piętra budynku biurowego przy ul. Plac grunwaldzki 8-10, na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.” w Centrum Biurowym Plac Grunwaldzki S.A.

więcej
utworzony

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

W zakresie wymiany zaworów centralnego ogrzewania – zasilania termostatyczne i powrotu w ilości 50 kompletów wraz z czyszczeniem – płukaniem grzejników w ilości około 50 szt. Na potrzeby projektu „Adaptacja pierwszego piętra budynku biurowego przy ul. Plac grunwaldzki 8-10, na potrzeby Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach.” w Centrum Biurowym Plac Grunwaldzki S.A.

więcej
utworzony

OGŁOSZENIE

O przedłużeniu postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o udzielenie zamówienia o wartości szacunkowej nie przekraczającej 5.000.000 Euro

więcej

Szybki kontakt

Sondaż opinii

Nowa strona

Czy podoba Ci się nasza nowa strona?

Wynik głosowania:

12%
88%
 
Zwykła strona. Poprzednia była lepsza.
 
Tak. Jest bardzo funkcjonalna.